Ansatte

Illustrasjonsfoto - ansatte

KBT

Image: Dagfinn Bjørgen

Dagfinn Bjørgen

Daglig leder

Telefon: +47 404 13 567

E-post:  dagfinn.bjorgen@kbtkompetanse.no

Image: Karl Johan Johansen

Karl Johan Johansen

Styreleder i stiftelsen KBT
Rektor ved KBT fagskole

E-post: karl.johansen@kbtkompetanse.no

Katie Iren Wikstrøm

Katie Iren Wikstrøm

Assisterende daglig leder

E-post: katie.wikstrom@kbtkompetanse.no

Juni Høiseth

Juni Raak Høiseth

Prosjektkoordinator

Telefon: +47 988 88 298

E-post: juni.hoiseth@kbtkompetanse.no

Tora Leinan

Tora Benedicte Svare Leinan

Forskningsutvikler og prosjektkoordinator

Telefon: +47 906 53 824

E-post: tora.leinan@kbtkompetanse.no

Image: Ingvild M. Kvisle

Ingvild M. Kvisle

Adm.sekretær/prosjektkoordinator

Telefon: +47 481 01 871
E-post: ingvild.kvisle@kbtkompetanse.no

Stian Wiklund Pedersen

Stian Wiklund Pedersen

Administrasjonssekretær og prosjektmedarbeider

E-post: stian.pedersen@kbtkompetanse.no

Anne Hirrich ansatt i KBT

Anne Hirrich

Administrasjonssekretær i KBT Fagskole og prosjektutvikler

Telefon: + 47 975 88 835
E-post: anne.hirrich@kbtkompetanse.no

Maya Blomstöm, ansatt i KBT kompetansesenter for brukertjenester og tjenesteutvikling

Maya Blomström

Prosjektkoordinator

Telefon: +47 934 60 415
E-post: maya.blomstrom@kbtkompetanse.no

Lise Emilsen Klevstuen

Lise E. Klevstuen

Administrasjonssekretær og prosjektmedarbeider

E-post: lise.klevstuen@kbtmidt.no

Geir Småvik ansatt i KBT

Geir Småvik

Prosjektmedarbeider

E-post: geir.smavik@kbtkompetanse.no

Bilde av prosjektleder Roger

Roger Santokhie

Prosjektleder

Silje Margrethe Jørgensen KBT

Silje Margrethe Jørgensen

Informasjonsmedarbeider

E-post: silje.jorgensen@kbtkompetanse.no

Glimt Recoverysenter/GLIMT Ung

Tonje Marita Reksen Farstad

Prosjektkoordinator og erfaringskonsulent

E-post: tonje.farstad@kbtkompetanse.no

Erlend Wormdahl

Erlend Daaland Wormdahl

Teamleder og musikkterapeut

E-post: erlend.wormdah@kbtkompetanse.no

Mikkel-Konyeher-GLIMT-Ung

Mikkel Konyher

Miljøarbeider og kulturarbeider, GLIMT recoverysenter/GLIMT Ung

E-post: mikkel.konyher@kbtkompetanse.no

Merete-Rabben-GLIMT-Ung

Merethe Rabben

Miljø- og kulturarbeider, GLIMT Ung

E-post: merethe.rabben@kbtkompetanse.no

Lill Kristin Kjelbotn 

Kunstterapeut 

 

Anette Bjorøy Hommel

Kultur- og ungdomsmedarbeider, GLIMT Ung

E-post: anette.hommel@kbtkompetanse.no

Bilde av Silje Juliebø

Silje Juliebø

Praktikant

E-post: silje.juliebo@kbtkompetanse.no

Nikolai-Vik-GLIMT-Ung

Nikolai Vik

Kultur- og ungdomsmedarbeider, GLIMT Ung

E-post: nikolai.vik@kbtkompetanse.no

Bilde av Elizabeth Lervaag

Elizabeth Lervaag

Praktikant

E-post: elizabeth.lervaag@kbtkompetanse.no

Andre ansatte tilknyttet KBT

Image: Astrid Weber

Astrid Weber

Prosjektmedarbeider

E-post: astrid.karine.weber@unn.no

Annika Alexandersen

Prosjektmedarbeider

E-post: annika_alexandersen@hotmail.com

About Ingvild M. Kvisle

Ansatt som prosjektmedarbeider i KBT. Jobber med Bruker Spør Bruker, dialogmøter, nettside og sosiale medier.